Kargo Süreçleri

Siparişinizi tüm Türkiye’ye Yurtiçi Kargo ile gönderiyoruz.

Stoğumuzda bulunan ürünler aynı gün kargoya verilmektedir. Tedarikçi firmalardan gelen ürünler ise en geç 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile gönderilecektir. Web sitemizden verdiğiniz siparişleriniz sadece Sürat Kargo ile gönderim yapılacaktır. Farklı bir kargo tercih etme durumunuz ne yazık ki yoktur.

İade & Değişim:

Yasalarca belirlenen iade ve değişim süresi 14 gündür. 14 gün içinde beğenmediğiniz veya herhangi bir sebeple kullanamadığınız ürünü, kullanmadan ve etiketlerini sökmeden, orijinal ambalajıyla geri göndermeniz yeterli. Dilerseniz para iadesi, dilerseniz ürün değişimi için aldığınız ürünü bize gönderebilirsiniz.

Firmamıza danışılmadan satın alınan ürünlerde, ürünlerin teknik özelliklerinin müşterilerimiz için uygun olmaması sebebiyle yapılacak iadelerde, iade ve gönderim ücretleri müşterilerimize aittir.

Firmamız paketleme konusunda oldukça hassastır ve gerekli her türlü tedbiri almaktadır. Zarar gören ürünün size gelmesi durumunda bizlerle irtibat kurmanız yeterli olacaktır. Sizlere memnuniyetle yardımcı olacağız.

Kargoyu teslim eden yetkili personele tutanak tutturup kargoyu teslim almamanız gerekir. Hazırlanan tutanağın fotoğrafını bizlere Whatsapp üzerinden veya mail ortamında iletmeniz yeterli olacaktır. Hasar gören üründe tutanak tutma işleminden sonra ilgili işlemler tarafımızdan takip edilecektir. Sizlere ivedilikle yeni ürün gönderimi yapılacaktır.

Ödeme, Güvenilirlik, Bilgilendirme:

Tüm kredi kartlarına 6 aya varan taksit seçeneklerimiz mevcuttur. Kredi Kartı ile taksitli ödemelerde 2-6 taksit arasında vade farkı vade farkı tüketiciye yansıtılmaktadır; 7 ay üzeri taksitli ödemeler ise mevcut değildir.

Ürünlerimizde yapılan tüm indirimler Anasayfa üzerinden ilan edilmektedir. Ek olarak Havale/EFT ile yapılan tüm ödemelerde, sepet tutarınız üzerinden %3 ek indirim kampanyamız mevcuttur.

Sitemiz 256 Bit SSL sertifikası ile korunmaktadır. Bu sistem ile bilgileriniz %100 güvence altındadır. Kart ve banka bilgileriniz kesinlikle sunucumuzda tutulmaz. Sitemizde bulunan tüm sanal poslar ile kredi kartınızı güvenle kullanabilirsiniz.

Ürünlerimiz ve sitemizle ilgili her türlü sorunuz için size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bize ulaşmanın birçok yolu var.

Sistemimiz sadece üyeliği onaylanan müşterilere açıktır.

Üyelik ücretsizdir ve çok kolaydır; ancak üyeliğinizin onaylanması, sistem yöneticilerimizin kontrolü sonrasında gerçekleşmektedir.